home

Такмичења

Успех ученика на Републичким такмичењима у знању и вештинама

ГРАФИЧАРСТВО

школска 2015/16. година - 21. април Умка

Помоћник књиговезачке дораде
2. место - Кујовић Урош

Помоћник књиговесца
1. место - Стошић Мирослав
2. место - Стоименовић Огњен

школска 2014/15. година - 15. мај 2015. Београд

Помоћник књиговезачке дораде
3. место - Матић Марина

Помоћник књиговесца
1. место - Мишковић Јелена
2. место - Вељовић Немања
3. место - Крстић Никола

школска 2013/14. година - 15. април 2014. Крушевац

Помоћник књиговесца
1. место - Сараволац Ана
2. место - Игњатовић Никола

школска 2012/13. година - 10. април 2013. Сремска Митровица

Помоћник књиговезачке дораде
2. место - Даниловић Милица
5. место - Павловић Милош

Помоћник књиговесца
1. место - Вујковић катарина
2. место - Симић Срђан

школска 2011/12. година - 18. мај 2012. Нови Сад

Помоћник књиговезачке дораде
1. место - Крстић Зоран
2. место - Милошевић Предраг

школска 2010/11. година - 07-08. априла Умка

Помоћник књиговезачке дораде
1. место - Поповић Срећко
2. место - Милошевић Марина

Помоћник књиговесца
1. место - Митић Немања
2. место - Ковачевић Јелена

ЛИЧНЕ УСЛУГЕ

школска 2015/16. година - XVIII Републичко такмичење, домаћин "Средња занатска школа", Београд

Фризер
1. место - Шабани Шукрија
2. место - Јовановић Марија

школска 2014/15. година - XVII Републичко такмичење, домаћин ШОСО "Радивоје Поповић", Сремска Митровица

Фризер
1. место - Салијевић Елдисон
4. место - Јонузи Анета

школска 2013/14. година - XVI Републичко такмичење, домаћин "Средња занатска школа", Београд

Фризер
4. место - Ковани Ерсана
5. место - Јовановић Десанка

ТРГОВИНА, УГОСТИТЕЉСТВО И ТУРИЗАМ

школска 2015/16. година - 22.04.2016. ШОСО „Вукашин Митровић“- Крагујевац

Припремач намирница
4. место - Владимир Тодоровић
6. место - Марија Лазаревић

Сервир
4. место - Јулијана Митровић
7. место - Срђан Журкић

школска 2014/15. година - 15.05.2015. „Средња занатска школа“, Београд

Припремач намирница
4. место - Станковић Данијела
7. место - Реџеповић Зорица

Сервир
1. место - Репановић Тамара
6. место - Митровић Радован

школска 2013/14. година - 15.04.2014. ШОСО „Веселин Николић“, Крушевац

Припремач намирница
3. место - Ђулијана Бериша
6. место - Стефан Миленковић

Сервир
5. место - Драгана Станчић
12. место - Радован Миљковић

школска 2012/13. година - 16.05.2013. ШОСО „Милан Петровић“, Нови Сад

Припремач намирница
1. место - Неша Калиновић
6. место - Слободан Николић

Сервир
5. место - Ђокић Живко
9. место - Милан Антић

top