takmičenje-mašinstvo

23. републичко такмичење у знању и вештинама

На огромно задовољство ученика завршних разреда из седам школа са територије Србије, данас смо одржали 23. републичко такмичење у знању и вештинама у подручју рада Машинство и обрада метала за образовне профиле Бравар и Аутолимар.

Такмичење је отворила Силвана Павловић, председница Заједнице школа, нагласивши да је ово једино републичко такмичење које је ове године организовано уз огромно залагање колегинице Светлане Планић и директорке наше школе Весне Леонтијевић.
Уз спровођење свих епидемиолошких мера и одговорно понашање свих учесника, такмичење је завршено у сјајној атмосфери и крунисано успехом свих учесника, међу којима су се, освојивши прва три места, издвојили:

ОП Бравар
Д: К: ученик ШОСО Умка – 1. место
А. Р. ученик Средње занатске школе – 2. место
А. Х. ученик Средње занатске школе – 3. место;

ОП Аутолимар
Д. Д. ученик Средње занатске школе – 1. место
Н. Д. ученик Средње занатске школе – 2. место
К. Д. ученик ШОСО 9. мај, Зрењанин – 3. место.

Срдачне честитке на великом успеху!

Поносни смо на то што смо  пружили шансу свим учесницима да покажу знања и вештине која су вредно усвајали и надограђивали претходне три године.