nova-godina

Новогодишња свечана приредба

Средња занатска школа обележила је крај првог полугодишта новогодишњом свечаном приредбом коју су реализовали наставници и ученици наше школе. Директорка школе, Весна Леонтијевић, поздравила је присутне и пожелела срећне новогодишње и божићне празнике ученицима и запосленима.

Имали смо прилику да уживамо у програму који су припремили чланови драмске секције и школског хора. Ученици су извели представу, ауторско дело наставнице Соње Ивановић Буљ. Представа „Како ослободити Деда Мраза“ учинила је да и публика постане део глумачке поставе, те су сви присутни ученици навијали да Деда Мраз победи опаку вештицу и донесе поклоне најмлађима. Победила је његова доброта, а страшна вештица је показала своју лепшу страну.
Наше ученице извеле су плесну тачку и приказале ревију свечаних фризура.

На крају приредбе сви ученици наше школе добили су слатке новогодишње пакетиће.