55. рођендан Средње занатске школе

Да је Средња занатска школа место где негујемо и умножавамо лепе догађаје, још лепша осећања и вредности, показали смо обележавањем Дана школе, 55. по реду.

30. маја наше школско двориште постало је полигон за вежбање и спортске активности. Наставници физичког васпитања потрудили су се да наши ученици уживају вежбајући на отвореном. Указали су на значај боравка у природи и физичке активности. Наставници и управа школе подржали су ученике у овим активностима. По завршетку „Спортског дана“, уследио је базар, који смо назвали “ Даривање матураната“. Памтићемо дружење и радост ученика док бирају своје матурско одело и хаљину, као и осећања припадности, брижности, заједништва и једнакости.

Одржана је и радионица под називом “ Матуранти поручују“. Поруке наших матураната красе хол школе и подсећају ученике на значај школовања и другарства.