medjunarodni-festival-poezije-1

Међународни фестивал поезије младих песника

На 14. међународном фестивалу поезије младих песника „Машта и снови“, ученици наше школе,  Стефан Рашевић и Лука Јовић, добили су награде. Стефан је добитник награде за исказану љубав у песми „Љубав“,  док је Лука добио награду за најсликовитију песму „Ђерам“.
Тако су наши млади песници постали власници награда за најљубавнију и најсликовитију песме на фестивалу.

Посебно смо поноси на награду коју је добила Средња занатска школа, за допринос дечјем литерарном стваралаштву.

medjunarodni-festival-poezije

Радујемо се досадашњим успесима наших ученика и марљиво стварамо стихове за нека нова такмичења.

Песме ученица Душице Крстић, Емине Селимовић и Медине Ибрахими нашле су своје место у Зборнику песама фестивалу „Машта и снови“.