На основу дописа Министраства просвете науке и технолошког развоја број:601-00-
00027/1/2020-15 од 12.08.2020.године, којим се ближе уређује питање организације и
спровoђења образовно-васпитног рада у условима који захтевају примену низа
превентивних и заштитних мера у борби против вируса Covid-19, желимо да вас
обавестимо да ће да ће часови бити скраћени на 30 минута, тако да ће настава за ученике почињати у 9 часова, а завршавати се у 13,30 часова.
Такође, настава ће бити комбинованог типа тако што ће се у школи смењивати две групе
ученика, група А и група Б. Када је група А у школи, група Б ће похађати наставу на
даљину и обрнуто. Групе ће се смењивати на дневном нивоу, тако што ће једна група ићи
у школу понедељком, средом и петком у току једне недеље и уторком и четврком у току
наредне недеље. Са тим у складу, пријем ученика из групе А ће се обавити у уторак 1.
септембра у 9 часова прозивком испред школе, а пријем ученика из групе Б у среду 2.
септембра у 9 часова, а у току прве недеље септембра група А ће наставу у школи похађати у уторак и четвртак, а група Б у среду и петак.
У случају евентуалних измена или допуна бићете благовремено обавештени од стране
одељенских старешина.
Група А
1/1
- Шарац Ивана
- Шимпрага Рајко
- Хуђец Андријана
- Васиљевић Душка
- Гољићи Селвира
- Јовановић Кристина
- Краснићи Андријана
- Деспотовски Наталија
- Милановић Илфета
- Дурковић Дајана
- Алић Душица
- Милинковић Ана
1/2
- Банашевић Милан
- Димитријевић Никола
- Нешовић Марко
- Драшковић Александар
- Ранковић Кристијан
- Рамадановић Ален
- Милан Ранковић
- Василије Радосављевић
- Сердар Вук
- Алија Салден
- Стевановић Матеја
1/3
- Марковић Милица
- Вајић Марија
- Цалић Јована
- Милоњић Милош
- Богдановић Виктор
- Михајлов Урош
- Рајковић Лука
- Николић Михаило
- Николић Јован
- Стојановић Александар
1/4
- Шћекић Лазар
- Грбић Никола
- Ивановић Милош
- Зорић Лука
- Кузмановић Митар
- Николић Алекса
- Станковић Алекса
- Стојанов Лука
- Човић Давор
1/5
- Радосављевић Стефан
- Костић Маркпо
- Јовановић Никола
- Радуловић Ђорђе
- Панић Матеја
- Петровић Лазар
- Киш Кристијан
- Јовановић Алекса
- Миленковић Гвозден
- Ивановић Лазар
1/6
- Катић Марко
- Османи Емран
- Радосављевић Јелена
- Милошевић Андрија
- Јовановић Кристијан
- Ранковић Кевин
- Фековић Дамир
- Лазаревић Јован
- Ђукић Лука
- Џемаиловић Никола Виктор
- Копили Егзон
1/7
- Раковић Филип
- Страхиновић Милан
- Милошеић Лука
- Филиповић Стефан
- Занфировић Немања
- Максимовић Бранко
1/8
- Михајловић Бојана
- Вељковић Марија
- Крстић Виктор
- Луцић Тара
- Дан Јована
1/9
- Максимовић Марко
- Милошевић Марија
- Томовић Николина
- Кривошић Биљана
- Вучковић Миона
- Пајић Марко
- Раденковић Милица
- Николовски Ивана
- Мркобрад Ања
- Ивковић Емина
1/10
- Милошески Јован
- Ђермановић Анђела
- Стевић Катарина
- Стојановић Маша
- Милетић Милош
1/11
- Стојић Владимир
- Лазић Алекса
- Јосифидоу Екатерини
- Стефановић Милош
- Вујошевић Лазар
- Стојадиновић Никола
1/12
- Сантрач Лука
- Мирић Никола
- Милосављевић Тара
- Чемерикић Матеја
- Николић Огњен
1/13
- Савичић Ђорђе
- ЦветановићБарбара
- Матовић Марија
- Марковић Милан
- Бабић Теодора
- Аћимовић Лука
1/14
- Вулић Кристина
- Павловић Матеја
- Ковачина Илија
- Оташевић Драган
- Ћировић Ања
- Рашић Миодраг
- Пекић Сандра
- Лазић Филип
1/16
- Басуровић Павле
- Милосављевић Драган
- Радовић Андрија
- Видојковић Петар
- Главина Марија
- Јанковић Далибор
- Максимовић Марио
ГРУПА Б
1/15
- Поповић Димитрије
- Благојевић Наталија
- Бошњаковић Бојан
- Зелић Стефан
- Живановић Нада
- Максовић Петар
- Тешић Александар
2/1
- Раћипи Габријела
- Бахтири Гиљтена
- Даутовић Нермина
- Камбери Хона
- Круези Љумтурије
- Максути Шехерзада
- Максути Адељина
2/2
- Антонијевић Марко
- Алексић Живорад
- Емини Борис
- Јаић Габријел
- Јовановић Алекса
- Матић Виктор
- Милић Драган
2/3
- Арбановски Алекса
- Авдијевић Смаја
- Илић Милица
- Илић Милена
- Лекић Дарко
- Османи Ђенгис
2/4
- Каљевић Маријана
- Делчев Димитрије
- Павловић Ненад
- Милетић Момчило
- Сали Нешат
- Салихи Самира
- Салихи Сабахата
- Станковић Живана
- Станковић Петра
- Сејдиу Самира
- Таири виолета
2/5
- Батири Кемал
- Бериша Андрес
- Демировић Денис
- Јовановић Стефан
- Милинковић Арсеније
- Новаковић Богдан
2/6
- Вагнер Марија
- Глишовић Милан
- Луња Немања
- Коцић Бранко
- Калуђеровић Дејан
- Саковић Никола
- Суботић Сања
2/7
- Алексић Дарко
- Алексић Петар
- Васић Душан
- Врањковић Вук
- Вулић Иван
- Мијаљевић Никола
- Рашевић Вукашин
- Симић Александар
2/8
- Бранковић Сара
- Димитријевић Никола
- Јовановић Маја
- Јовановић Тијана
- Јоксимовић Нена
- Марковић Мина
- Михајловић Момчило
- Марковић Јована
- Џемаиљи Марина
- Џемаиљи Мелиса
2/9
- Здравковић Стефан
- Ђурић Марко
- Коцић Тијана
- Мартиновић Никола
- Младеновић Мирослав
- Милосављевић Александар
- Митровић Матија
- Потпара Петар
- Стаменић Анђела
- Стефановић Живојин
2/10
- Васић Небојша
- Бојић Филип
- Гавриловић Марко
- Јевтић Милан
- Јовановић Милица
- Ранђеловић Сандра
- Ристановић Катарина
- Стојадиновић Василије
2/11
- Вујачић Вукашин
- Јаковљев Владимир
- Недељковић Милена
- Поповић Огњен
- Радуловић Уна
- Чортановачки Борис
3/1
- Илић Сања
- Ајвази Ерион
- Јовановић Коста
- Маринковић Доротеа
- Маринковић Нада
- Златковић Александар
- Дамњановић Урош
- Копривица Милош
- Сопе Бојан
- Станковић Славица
3/2
- Даутовић Нуи
- Демири Милан
- Демировић Давид
- Маринковић Ненад
- Рамадановић Адам
- Ходићи Арбен
3/3
- Гољићи Иса
- Јовановић Живко
- Јовановић Гордана
- Милисављевић Јован
- Османи Емин
- Радосављевић Лазар
- Станојловић Маријана
- Стевановић Милосав
- Чолић Саша