transportna-eskadrila.deda-mraz

Подела пакетића на војном аеродрому у Батајници

Нема пахуља, нити снега, не наслућује се зима. Освануо је леп, готово пролећни дан, иако нас од Нове године дели неколико дана. Неко је мислио на наше ученике који су ове године били вредни и добри. Војска Републике Србије припремила је новогодишње пакетиће за њих. Припадници 204.ваздухопловне бригаде и хуманитарна организација „Осмех на дар“ приредили су догађај за памћење.

На војним аеродрому „Пуковник-пилот Миленко Павловић“ у Батајници, наше ученике дочекала су насмејана лица пилота и техничара.
Добродошлицу нам је најпре пожелео командант 204. ваздухопловне бригаде.

Усхићење се ширило батајничким аеродромом док је војни авион полазио по Деда Мраза и добре виле, помоћнице Дедине. Деда је за наше ученике припремио дивне пакетиће, али је прави поклон, нарочито за дечаке, био улазак у борбени авион.

Медији су испратили новогодишње даривање.

Хвала Војсци наше земље на тренуцима које ће ученици Средње занатске школе дуго памтити и препричавати.