Сајам образовања у ОШ „Филип Филиповић“

„Сајам образовања одржан је у уторак 15. марта 2022. године у ОШ „Филип Филиповић“. Сајам су отворили ученици трећег разреда који су били маскирани у униформе различитих занимања и који су играли и певали уз пригодну песму на енглеском језику.

Ученици другог разреда су направили и паное на тему „Кад порастем бићу“, док су ученици осмог разреда израдили плакате на тему „Будућност почиње данас“.

Ученици седмог и осмог разреда су се у периоду од 17 до 19 часова упознали са будућим занимањима и појединостима везаним за школе.

Поред ученика, интересовање за нашу Средњу занатску школу показали су и родитељи ученика, распитујући се за превоз који школа има, кадар који ради са ученицима, радионице, начин рада и подршку коју наша школа пружа редовним школама.

Захваљујемо се организаторима на дивном дружењу и могућности да се представимо!“