marko ferek hiperaktivnost

Конференција „Сјај и сенке хиперактивности“

У Центру за културу Раковица 02.11.2018. одржана је конференција ”Сјај и сенке хиперактивности” коју је организовала наша школа у сарадњи са Витезовима осмеха, а под покровитељством Фондације Ана и Владе Дивац, НЦР фондације, на којој је говорио Марко Ферек. У пуној сали господин Ферек, који је био видно мотивисан, пренео је своја лична искуства и послао поруке присутнима како и на који начин да приступају деци и ученицима са АДХД-ом. Публика је по завршетку излагања учествовала у дискусији, постављала питања и великим аплаузом наградила одличног Марка Ферека.
Захваљујемо се свим пријављеним и присутним колегама које су учествовале, надамо се да је ово само почетак квалитетне сарадње у организовању будућих конференција и трибина.
Велико хвала Марку на поучном предавању.